SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 99.64m2 ne Lakrishte (Dukagjini Residence) (2+1) Kati XI
Çmimi :
€99,640.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:46
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
96 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
187214
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Lakrishte (Dukagjini Residence).
Banesa ka siperfaqe prej 99.64 m2 dhe posedon:
-2 dhoma gjumi
-Dhome dite
-Kuzhine me trapezari
-Depo
-Banjo/WC
-Ballkon.
Banesa eshte ndertim i ri,me kualitet te larte, me pamje te mrekullushme nga kryeqyteti ,parking nentokesor dhe jashte objektit,hapesire gjelbruese.
Kati XI.

Çmimi : 1,000 €/m2.
Çmimi ne total : 99,640 €

Tel: 045478477
Premium Patundshmeri
Informata rreth publikuesit
Premium
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »