SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Bregun e Diellit
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:39
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
187215
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira banesa ne lagjen Bregu i Diellit, afer mjeksise familjare. Banesa ka siperfaqe prej 60 m2, eshte ne katin e 2te dhe komplet e mobiluar.

Posedon:

«Dhome Gjumi»
«Sallon»
«Kuzhine»
«Banjo»
«Ballkon»

Agjensioni "HomeLink"

Per informata shtese na kontaktoni:

045550554
viber: +38345550554
email: agjensioni.homelink@gmail.com
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »