SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Qira ne Bregun e Diellit . perball RRUGES B - 250 Euro
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:26
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
187217
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne Breg te Diellit, rr, Vellezerit Gervalla, perball RRUGES B. Banesa eshte komplet e mobiluar dhe e renovuar nga e para, kati i 2-te, 70m2
Banesa posedon:

- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor

Qmimi 250 euro

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+37744 557 227 VIBER & WhatsApp
+38649 557 227 VIBER
+37745 557 227

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/ 

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Informata rreth publikuesit
Agjensioni UNION
Prishtinë
044557227
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »