SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë në Shitje në Lakrishte (Dukagjini Residence) 103 m2
Çmimi :
€103,690.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
103 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
187221
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Lakrishte (Dukagjini Residence).
Banesa ka siperfaqe prej 103,69 m2 dhe posedon:
-2 dhoma gjumi
-Dhome dite
-Kuzhine me trapezari
-Depo
-Banjo/WC
-Ballkon.
Banesa eshte ndertim i ri,me kualitet te larte, me pamje te mrekullushme nga kryeqyteti ,parking nentokesor dhe jashte objektit,hapesire gjelbruese.
Kati XI.

Çmimi :1000 €/m2
Çmimi ne total : 103,690 €

Tel: 045478477
Premium Patundshmeri
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »