SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne lagjen Bregu i Diellit (Banesat e Standardit)
Çmimi :
€100,000.00
Kategoria :
Postuar :
30 Korrik '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
187223
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet banesa ne lagjen Bregu i Diellit kompleksi Dafina ndertim i kompanis Standard.
Banesa eshte mobiluar ne tersi me gjitha pajisjet e reja dhe shume moderne,gjithashtu posedon edhe parkingut privat.Banesa ka siperfaqe prej 80m2 dhe ka kete renditje:
-- sallon me kuzhine
-- dy dhoma gjumi
-- banjo
-- ballkon
-- koridor
-- parking privat
Cmimi 100 000 euro

Kontakti: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
a plus
Prishtinë
044 666 074
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »