SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Qira te Santea Prishtine
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
14 Mars
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
187224
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka 60m2 është tërësisht e mobiluar dhe ka kete renditje:

- Qendrimi ditore (Sallonin)
- Kuzhina ndaras
- Dhome gjumi
- Banjo
- Ballkon

Banesa gjindet në katin e 5-të dhe ashensori është funksional.

Cmimi 270 Euro
Informata rreth publikuesit
Gramoz
Prishtinë
044555119
Te Santeja [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »