SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet Banesa me Qira ne Qender Afer Hotel Grandit
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:07
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
61 m²
ID e produktit :
187228
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Banesa me Qira ne Qender Afer Hotel Grandit
E Pershtatshme edhe per Zyre.
61m2
Kati-4
Posedon:


- Dhome Gjumi
- Sallon me Kuzhine
- Banjo
- Koridor
- Ballkon

Ne çmimin e qiras eshte i perfshir uji,berllogu,pastrimi i nderteses
dhe interneti,
Çmimi: 300 Euro
Agjensioni "Grand Plus"
Per me shume informata na kontaktoni:

Tel: +37744808806
+37744808806 Viber
+37744808806 Whatsapp

E-mail: grandpluss2000@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Grand
Prishtinë
+38344808806
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »