SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY BANESË ME QIRA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:49
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
88 m²
ID e produktit :
187232
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qira e cila gjendet në qytetin:Prishtinë,lagje:Lagjja e Muhaxherëve,kati:I tretë(III),sipërfaqja:88m2.
Banesa posedon:dy dhoma gjumi,sallon me kuzhinë,koridor, dy banjo dhe ballkon.
Çmimi:300€
Tel: 044 300 089
Tel: 044 260 024
Email:info@vrestate.info
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »