SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Dardani te EliAB
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
12 Mars
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
49 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
187236
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoet banesa me qira ne lagjen Dardania, te VivaFresh dhe Eli-Ab. Banesa eshte ne katin e 4-t, eshte e mubiluar dhe e gatshme per banim.

Posedon:

» nje dhome gjumi
» sallon dhe kuzhin
» banjo
» ballkon

Banesa ka ngrohje te qytetit Termokos.

Per Informata shtese na kontaktoni:

045550554
viber : +38345550554
email: agjensioni.homelink@gmail.com
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »