SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Bregun e Diellit
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
12 Mars
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Garazh, Ballkon
ID e produktit :
187240
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira banesa ne lagjen Bregu i Dieelit, perkatesisht gjendet perballe varrit te Ibrahim Rugoves. Banesa eshte e mobiluar dhe ka te gjitha paisjet elektronike te nevojshme si p.sh. makina e larjes se rrobave,TV,Furre,Frigorifer dhe gjithe paisjet jane ne gjendje te rregullte.

Posedon

»Sallon
»Kuzhine
»Dhome gjumi
»Terase/Ballkon
»Banjo


Banesa ka siperfaqe prej 60m2. Ka ashensor , garazhde , kati i trete ku shihet tere Prishtina.

Agjensioni "HomeLink"

Per informata shtese na kontaktoni ne :

045550554
viber: +38345550554
email: agjensioni.homelink@gmail.com
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »