SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 41m2 në shitjen në lagjen Mati 1- Standard.
Çmimi :
€34,850.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:37
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
41 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
187248
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 41m2 në shitjen në lagjen Mati 1- Standard.
Banesa gjendet në lagjen Mati 1 në kompleksin Dafina e cila eshtë e ndertuar nga kompania Standard dhe lëshohet për banim në muajin Maj 2018.
Banesa gjendet në katin e VII-të.
Banesa ka këtë renditje:
1 Dhomë ndenje me kuzhinë
1 Dhomë gjumi
1 Banjo
1 Ballkon
1 Koridor

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

038/224-222
045/596-596 ; 049/596-777
web: www.topia-ks.com  
e-mail: info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Informata rreth publikuesit
TOPIA - Agjencion i Patundshmërisë
Prishtinë
+38349596777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »