SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepija
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Mars '18
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
ID e produktit :
187250
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes shtepin afer 8ari 2kat e gjys kati i pare kuzhin dhe dhome pritjes kapun 1 banjo 2 dhoma 1 koridor kati i dyte kuzhin edhe dhome e pritjes kapun, 1 banjo 2 dhoma koridor ka rryme uje instalimin e nxemjes qendrore qmimi i volitshem gjindet afer varrezav te Vicianumi qmimi i volitshem
+46735961514
Informata rreth publikuesit
Burim
Vushtrri
+46735961514
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »