SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Dardani
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
12 Mars '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
110 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
187252
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira banesa ne Dardani mbi pllato, afer xhamise, viva fresh stores, dhe eli ab. Banesa eshte komplet e rinovuar dhe e pa mobiluar

Posedon:
»3 dhoma gjumi
»1 dhomë dite
»1 dhome pune me biblioteke
»1banjo
»1wc
»ballkon/verand
»depo

Banesa ka siperfaqe prej 110m2.
Çmimi-400 euro, i pa negociushem.
Per nderkombetare, ose familje
1 depozit minimum

Agjensioni "HomeLink"

Per informata shtese na kontaktoni:

045550554
viber : +38345550554
email: agjensioni.homelink@gmail.com
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »