SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira te Xhambazt
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Garazh
ID e produktit :
187254
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira banesa ne Bregun e Diellit,te xhambazt,afër bankës Raiffeisen. Eshte ne katin e pare dhe e mobiluar.

Posedon:
»dy dhoma gjumi
»dhomën e ndenjës
»kuzhinën(e re)
»banjon(e re)
»dhomë të vogël pune

Çmimi:350€.
Agjensioni "Homelink"

per informata shtese na kontaktoni:

045550554
viber: +38345550554
email: agjensioni.homelink@gmail.com
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »