SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet per shitje banesa 78m2 te Mati 1 !DELTA
Çmimi :
€51,480.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:11
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
78 m²
ID e produktit :
187255
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet per shitje banesa 78m2 ne lagjen Mati 1,ne katin e trete me ashensore(kartel),me dokumenta ne rregull brenda dy ditve perkthimi.
Renditja:
Dhoma e pritjes me kuzhine,dy dhoma fjetje,ballkon,banjo dhe depo.
Banesa gjendet në rrugen "Ahmet Korenica""
049157113 / 049406434 / 044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38349406434
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »