SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes shtepi ne Mitrovice
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Mars '18
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
187262
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes shtepin ndertim i vjeter, Te ndertuar ne 1.22 ari, ne vendin e ashtuquajtur "Te Bunari" Mitrovice, Rruga Marie Shllaku, ne afersi te shkolles "Bedri Gjinaj" dhe Stacionit te ri Policor. Vend i pershtatshem per ndertim familjar ose afarist. Laxhe e qet. Jam pronar juridik, Perkthimi mund te behet menjeher te Notari

Qmimi si pas marreveshjes

Tel.: +377 44482715
Ne ket numer mund te shkruani: +49 15783 969 887

Arifi
Informata rreth publikuesit
Arif
Mitrovicë
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »