SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne mat 1 mbrapa banesav te royallit
Çmimi :
€30,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:59
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
42 m²
ID e produktit :
187263
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne mat 1 mbrapa banesav te royallit banesa osht 100 metra larg viva freshit osht ne katin e shtat dhe ka ket renditje
Saloon me kuzhin
Dhom gjumi
Koridor
Banjo
Ballkon
Ka gjithsej 42m²

Me pamje juglindje perkthimi permes noterit

Nr kontaktues tel+viber 045905717
Informata rreth publikuesit
Swiss swiss
Prishtinë
045905717
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »