SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESAT NË SHITJE - FUSHË KOSOVË
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 07:55
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
88 m²
Ekstra :
Oxhak, Tarracë Kulmi, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
187266
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa në Fushë Kosovë në lagjen Dardania në objektin me investimin më të mirë objekti RUDI 1.
Objekti Rudi 1 është një ndër objektet me investimin më të mire në Fushë Kosovë, me një arkitektur unike dhe standarte europiane, duke respektuar çdo normë të ndërtimit dhe gjithnjë duke u veçuar si nje ndër objektet më unik në Fushë Kosovë.
Objekti ofron banesa të ndryshme me sipërfaqe të ndryshme duke ju ofruar komoditet për secilen banesë.
Gjithashtu në këtë objekt janë aplikuar materialet më të mira nga brendet e njohuar Gjermane dhe Italiane. Gjithashtu objekti në shumicen e banesave ka një mini kopsht (hapsirë gjebëruese) si dhe në komplet çatin e objektit është kopsht në shfrytëzim të banorve të objektit, ku të jep një ndjesi të këndshme duke shijuar rrezet e diellit nga lindja në përëndim.
Objekti posedon 2 ashensor mjaft të mirë dhe në katë ka 7 banesa.
Përshkrimi i materialëve ndërtimore të aplikuara në objekt.
1.Instalimi i rrymes kabllot AAB prodhim italian, si dhe të gjitha prizat sistem modular.
2.Instalimi i ujit-kanalizimit - nxemjëve (REHAU) prodhim gjerman.
3.Dera e hyrjes blind kundër zjarrit prodhim (Italian)
4.Dritaret (REHAU) prodhim Gjerman.
5.Dyert e brendshme me panel MEDIA PAN dhe Bagllamë që shtellovaten.
6.Laminati 8mm me (31,000 rrotullime) prodhim Gjerman.
7.Qeramikat e banjos (porcelan) të punuara me kënde (konus).
8.Izolim i fasadës termoizolim 8cm.
9.Dyshemeja e koridoreve të përbashkëta dhe shkallët (Granit)
Të gjitha këto materiale janë të aplikuara në objekt duke respektuar çdo normë ndërtimi me standarte europiane.
Përshkrimi i banesës:
Banesa është me sipërfaqe 88.58m2 kati 2 4 8
Rënditja e banesës: Qëndrimi ditorë me kuzhinë 2 dhoma gjumi Banjo Depo Koridori 2 Ballkoni
Gjithashtu objekti është i kyçur në Ujësjellësin e Batllaves.
Çmimi: Me marveshje !!

Agjensioni për patundshmëri URBAN CITY
Tel. +383 49 391 200 (viber)
Tel. +377 45 433 055
E-mail: urban.city@outlook.com
Lokacioni: Prishtinë / Aktash
Informata rreth publikuesit
Agjensioni për patundshmëri URBAN CITY
Prishtinë
049391200
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »