SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 65m2 me qira ne Kalabri !DELTA
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
187270
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 65m2 me qira ne "Kalabri-Emshir" banesa posedon nje dhome gjumi, sallon me kuzhine, bnajo dhe ballkon
Perparsi eshte nxemja qendrore me Termokos e po ashtu klime
Ndodhet afer UBT eshte ndertese e re dhe posedon ashensorin funksional
049157113 / 049406434 / 044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38349406434
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »