SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 65m2 me qira te Parku i Qytetit!DELTA
Çmimi :
€210.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
187274
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 65m2 me qira te "Parku i Qytetit" afer bustit te "Isa Kastrati"
Banesa eshte ndertim i ri, ndodhet ne katin e dyte te banimit me kete renditje- dhoma e gjumit, salloni me kuzhine, banjo dhe ballkon eshte ekstra e mobiluar dhe lirohet nga data 1 Prill 2018
Ofrohet per familjar ose cift me qendrim afatgjate
049157113 / 049406434 / 044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »