SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet lokali 82m2 me qira te Bregu i Diellit !DELTA
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Madhësia :
82 m²
ID e produktit :
187275
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet lokali 82m2 me qira te "Bregu i Diellit" afer "Kolegjit Iliria"
Lokali eshte shfrytezuar me heret per call center dhe per veprimtari te njejte mund te vazhdohet
Posedon edhe invertarin e nevojshem me shtate kompjutere ne dispozicion dhe tavolinat
Lokali lirohet nga data 20 Mars 2018 dhe eshte ne dispozicionin tuaj menjehere
Çmimi 750€ i diskutueshem
049157113 / 049406434 / 044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »