SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet shtepia 628m2 ne shitje te Marigona 2 !DELTA
Çmimi :
€440,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:42
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
3
Madhësia :
628 m²
ID e produktit :
187276
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet shtepia 628m2 ne shitje ne lagjen "Marigona 2"
Shtepia posedon 628m2 duke perfshire te gjitha nivelet(2 kate dhe bodrumi), ka 150m2 terrase te bukur dhe te organizuar me stil, me dokumentacion te rregullt per 4 ari truall(210m2 baze shtepia perfshihet ne toke)
Shtepia posedon dy ane hyrje dalje,Katet përdhesë kanë dhomën e madhe të ditës, kuzhinën, nga një dhomë gjumi, një banjo dhe një depo.
Katet e para kanë nga dy dhoma gjumi (njëra me kloset) ,një banjo dhe dhomën për larjen dhe terrjen e rrobave.
Në katet e dyta ka edhe nga një dhomë ( pune apo gjumi) dhe terrasën e madhe të mbuluar (diku 150 metra katror), e cila mund të shfrytëzohet ndaras por edhe nga të dy shtëpitë, e bashkuar. Ideale të shfrytëzohet edhe për atelie.
Shtëpia është e rrethuar me rrethojë, ka një kopsht dhe dy vende parkingu. Që do të thotë që secila shtëpi i ka gjithsejtë nga 4 dhoma gjumi, nga një sallon të madh me kuzhinë dhe nga dy banjo.
Çmimi 219000€ mvaresisht nga marrveshja me mobilje ose pa mobilje
049157113 / 049406434 / 044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38349406434
Marigona 2 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »