SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Qira ne L.Arberia(Dragodan) - te Komuna e Re - 250 Euro
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:04
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
187298
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me Qira ne L.Arberia (Dragodan) tek banesat e Tregtise, te komuna e re.
Banesa është në gjendje shumë të mirë, është e re dhe e mobiluar posedon hapësirë parkimi, lojëra (park) për fëmijë, ashensor, dhe është në katin e 1 -re.

Posedon:

Dhome Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmimi: 250 Euro

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+37744 557 227 VIBER & Whatsapp
+38649 557 227 VIBER
+37745 557 227

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/ 

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Informata rreth publikuesit
Agjensioni UNION
Prishtinë
044557227
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »