SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Qira ne Fushe Kosove te INTEREXI - 230 euro
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:36
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
187303
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne Fushe Kosove, banesa gjindet ne rrugen Prishtine-Fushe kosove , tek universiteti aab, interexi .
Banesa posedon kamera ,ne cdo kat si dhe eshte ndertim i vitit 2012 , poashtu posedon 90m2 dhe gjendet ne katin e 2 -te.

Posedon:
2 Dhoma Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmimi: 230 Euro

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+37744 557 227 VIBER & Whatsapp
+38649 557 227 VIBER
+37745 557 227

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/ 

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Informata rreth publikuesit
Agjensioni UNION
Prishtinë
044557227
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »