SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira te Santeja
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
13 Mars
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
187308
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qera banesa ne Dardani, te Santeja.
Ajo eshte ne katin e 5-te, me lift funcional dhe e mobiluar.

Banesa posedon:

»1 Dhome e dites
»1 Dhome e fjetjes
»1 kuzhin
»1 banjo
»1 ballkon

Agjensioni "Homelink"

per informata shtese na kontaktoni:

045550554
viber: +38345550554
email: agjensioni.homelink@gmail.com
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »