SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira mbi Kurriz ne Dardani
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
15 Mars '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
187316
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banese me qira mbi kurriz ne Dardani, eshte komplet e mobiluar dhe me kushte te mira banimi.
Ka kete renditje:

* Dhome gjumi
* Sallon
* Kuzhine
* Banjo
* Terase


Per me shume info: 049 222 303, 045 305 000

code-5861
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »