SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Bregun e Diellit
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 23:33
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
187323
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira banesa ne Bregun e Diellit, perballe furres Qerimi 2, ne katin e dyte. Banesa eshte e mobiluar, ka ngrohje qendrore dhe eshte e gatshme per banim.

Ajo posedon:

»Dhome dite
»Dhome gjumi
»Kuzhine
»Banjo
»Koridor

Agjensioni "HomeLink"

per informata shtese na kontaktoni:

045550554
viber: +38345550554
email: agjensioni.homelink@gmail.com
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »