SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Arberi
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
187325
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira banesa me lokacion në lagjen Arbëria (Dragodan) te komuna e re, është tek banesat e Tregtis . Banesa ka siperfaqe prej 60m², është në gjendje shumë të mirë, është e re dhe e mobiluar, posedon hapësirë parkimi, lojëra (park) për fëmijë, ashensor, dhe është në kat të parë.

Perberja si vijon:

» Dhome gjumi
» Dhomë ndeje së bashku me kuzhinë
» Koridor
» Banjo
» Ballkon

Agjensioni "HomeLink"

per informata shtese na kontaktoni:

045550554
viber: +38345550554
email: agjensioni.homelink@gmail.com
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »