SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Rrugen B _kompleksi Royal
Çmimi :
€73,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:50
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
73 m²
Ekstra :
Nxemje QĂ«ndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
187331
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Shitet banesa ne Rugen B, te kompleksi Royal, banesa eshte e mobiluar ne teresi, gjedet ne katin e 4-te, ka ngrohje qendrore me Termokos, flete poseduese, garazh, ka pamje lindje-prendim, 73m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 73 000 euro

Per me shume informata rreth kesaj banese dhe ofertave te tjera ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
049/ 124- 677

🌐 bit.ly/2htS4cY  
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »