SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY BANESA NË SHITJE LAGJJËN E E MUHAXHERËVE
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:53
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
187334
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa e cila gjendet në qytetin:Prishtinë,lagje:Lagjja e Muhaxherëve(Kulla e Muhaxherëve),kati:I tetë(VIII),sipërfaqja:80m2.
Banesa posedon:dy dhoma gjumi,sallon me kuzhinë,koridor banjo dhe dy ballkona.
Çmimi:800€/m².
Tel: 044 300 089
Tel: 044 260 024
Email:info@vrestate.info
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »