SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa (Shitet Shtepia ne Rr.Lulzim Haxhimusa)299/18
Çmimi :
€99,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Qershor '19
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
187346
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Shtepia ne Rrugen Enver Topalli
Rrugica Lulzim Haxhimusa.
Shtepia eshte 2.5 Katshe dhe ka 7 ari oborr.
Shtepia ka kete renditje.
Kati 1- Sallon,Kuzhine,Dhome gjumi,banjo.
Kati 2-3 dhoma gjumi dhe banjo.
Shtepia eshte ne nje vend shume te pershtashem per banim.
Shtepia ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga 
Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »