SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) PENTHOUSE Komod në Mati 1 prapa MAXI 24h
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
145 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
187363
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
(For Rent) PENTHOUSE Komod për Ndërkombëtar dhe vendorë në Mati 1 prapa MAXI 24h Rr. Ndue Përlleshi. Kati i 8-të. Sipërfaqja 100m² banim, 45m² Terase.

Renditja:

- Qëndrim Ditorë komod (pamje - ndriçim të mirë)

- Kuzhinë dhe Tryezari

- 2 Dhoma Gjumi (njëra dhomë me Banjo)

- Koridor

- Banjo

- Ballkon

- Terase e madhe (pamje e mirë)

PENTHOUSE i mobiluar, nxemje Qëndrore me rrymë, hyrje e siguruar me kartelë, ashensor, mirëmbajtje, interfon, parking para objektit.

- Çmimi me marrëveshje

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt: 📞 Tel: +38344108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+38344108703
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »