SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet me qira banesa 90m2 ne Tophane !DELTA
Çmimi :
€380.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:56
Madhësia :
92 m²
ID e produktit :
187365
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet me qira banesa 90m2 kati i -V- lagjja Tophane.Banesa ka 2 dhoma gjumi,sallon,kuzhine,korridor dhe banjo sidhe eshte e mobiluar.
049406434/049157113/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38349406434
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »