SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet me qira banesa 90 m2 ne Aktash !DELTA
Çmimi :
€320.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:59
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
187368
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet me qira banesa 90 m2 ne Aktash perballe salles 1 tetori Banesa gjindet ne katin e pare eshte e pershtatshme edhe per zyre ordinance dhe banim.Banesa ka dy dhoma gjumi, sallon, kuzhin ndaras, banjo, korridor dhe 40m2 terrase .049406434/049157113/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38349406434
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »