SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet me qera kati i shtepise 100m2 te Dodona !DELTA
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:55
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
187369
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet me qera kati i shtepise 100m2 (kati 1 - hyrje e vecante) me Sallon (27 m2), dhome gjumi,kuzhine, 2 korridore, shpajze dhe banjo.(afer Dodones)
Shtepia ndodhet 10 min ne kembe nga Qendra e Prishtines, prane Shtepise se Pleqve, Taukbace, gjimnazit Sami Frasheri dhe shkolles Elena Gjika.
Eshte i pershtatshem per banim si familjare edhe per studenta.
049406434/049157113/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38349406434
Dodona [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »