SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES BANESEN NE BREG DIELLIT - TE STANDARDI^
Çmimi :
€96,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
81 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
187400
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen ne Breg te Diellit me saktesishte te banesat e Standardit. Banesa gjindet ne katin e VI (lifti punon) banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje :

sallon me kuzhine
tri dhoma gjumi
koridor
teras
banjo

Ne cmim perfshihet edhe garazha nentokesore me 12.5m2 dhe bodrumi/depoja me 5m2. Te trija njesit jane me dokumente kadastrale te rregullta dhe mund te behet bartja te pronari i ri menjehere.

Banesa shitet komplet me mobilje..

Cmimi 96.000 euro

Facebook: Patundshmeri Search Estate
#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!
044 968 171
049 83 88 66
+383 49 83 88 66 - viber
email: search-agency@live.com
O.adr
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »