SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 77m2 ne shitje te Lagja e Spitalit !DELTA
Çmimi :
€870.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
77 m²
ID e produktit :
187426
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 77m2 ne shitje te "Lagja Spitalit" afer bregut
Banesa eshte ndertim i ri behet me bartje te noteri te menjehershme, posedon- dy dhoma gjumi, sallon me kuzhine, shpajz, banjo dhe ballkon
Po ashtu banesa eshte e pershtatshme te shfrytezohet me pas per zyre, ordinance e veprimtari te tjera
Çmimi- 870€ m2(i diskutueshem)
049406434/049157113/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »