SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira te Pallati i Rinisë - O129
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
187427
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira në qendër të qytetit te Pallati i Rinisë, në katin e 7.

Banesa posedon:

-sallon
-kuzhine
-nje dhomë gjumi
-shpajz
- ballkon

Banesa eshte komplet e mobiluar, ka ashensor si dhe ka nxehmje qendrore me Termokos, banesa posedon edhe parking.

Nr,kontaktues:049707149
Viber:+38349707149
Informata rreth publikuesit
Inon Design-Construction
Prishtinë
049707173
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »