SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohen banesa dhe lokale te kuadraturave te ndryshme ne shitje ne Veternik !DELTA
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
ID e produktit :
187430
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohen banesa dhe lokale te kuadraturave te ndryshme ne shitje ne "Veternik" afer Spitalit ose 100m larg rrethit
Banesat e lokalet ndodhen tek Prishtina e Re
Kompleksi banesor eshte duke u ndertuar me standardet me bashkohore te ndertimit afaristo banesor
Banesat posedojne parking mbi toksore dhe garazhet ne bodrume te objektit.
Objekti posedon leje ndertimor, çmimi per banesa m2- 750€ ndersa lokalet me çmim 1400€ (te diskutueshme)
Kati perdhese komplet lokale, banesat ofrohen per shitje nga kati 1 deri ne katin e 10-te te banimit
049406434/049157113/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »