SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa ne qera - Ulpian
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
20 Mars '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
187439
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne Ulpian - Yu Program, katin e pare, ka siperfaqe prej 65 m2, dhe perbehet prej dy dhomave, kuzhin, shpajz, banjo dhe dy ballkona. Çmimi 250€. Tel: 044961987.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ibrahim
Prishtinë
044961987
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »