SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 60m2 ne shitje tek Lagja Spitalit !DELTA
Çmimi :
€43,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
187444
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 60m2 ne shitje tek "Lagja e Spitalit" afer EULEX
Ndodhet ne katin e tete te banimit, me kete renditje- sallon me kuzhine, nje dhome e madhe gjumi, banjo dhe ballkon
Banjo eshte e renovuar se fundmi, e mobiluar me stil dhe shije, ofrohet ne shitje me mobilje
Çmimi- 43 000€ (i diskutueshem)
049406434/049157113/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »