SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY SHTÊPI NÊ SHITJE ULÇIN
Çmimi :
€250,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
150 m²
ID e produktit :
187445
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtëpia e cila gjendet në qytetin:Ulçin(në plazhë te vogël afër Hotel Bonita) dy katëshe,sipërfaqja:3,95 ari tokë, me 150m2 banim.
Shtëpia posedon:
Kati I parë: Tre dhoma gjumi,sallon me kuzhinë,banjo dhe ballkon.
Kati I dytë: Tre dhoma gjumi,sallon,banjo dhe ballkon
Çmimi: 250.000 €
Tel: 044 300 089
Tel: 044 260 024
Email: info@vrestate.info
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »