SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Dardani
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 22:35
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
187495
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne Dardani, mbi kurriz, banesa eshte e mobiluar ne teresi, kati i 1-re, 40m2
Banesa posedon:
- sallon dy shtereter
- kuzhine me trapezari
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 200 euro

Per me shume informata rreth kesaj banese dhe ofertave te tjera ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
049/ 124- 677

🌐 bit.ly/2htS4cY  
Informata rreth publikuesit
Smart
Prishtinë
049124 677
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »