SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 66m2 në shitje, në Qendër te Hotel Grand.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
66 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
187505
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 66m2 në shitje, në Qendër te Hotel Grand.
Banesa gjendet në Qendër përballë Hotelit Grand, është tërësisht e renovuar, në fletë poseduese ka 66m2 dhe është në katin e IV-të.
Banesa ka këtë renditje:
1 Dhomë ndenje me kuzhinë
2 Dhoma gjumi
1 Banjo
1 Ballkon
1 Koridor

ID: T10203

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

038/224-222 ; 049/596-777
Web: www.topia-ks.com  
e-mail: info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »