SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje ne Breg te Diellit
Çmimi :
€72,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:42
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
56 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
187572
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Shitet banesa ne Breg te Diellit, banesa eshte e mobiluar, gjendet ne katin e 1-re, ka dokumentacion te rregullt, 56m2, pamje juge-lindje
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- dy ballkona
- koridor
Qmimi 72 000 euro

Per me shume informata rreth kesaj banese dhe ofertave te tjera ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
049/ 124 -677

🌐 bit.ly/2htS4cY  
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »