SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 68m2 me qira në lagjen Arbëria.
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
68 m²
Ekstra :
Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
187574
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 68m2 me qira në lagjen Arbëria.
Banesa gjendet në lagjen Arbëria (ish Dragodan), në objektin Molla, të ndërtuar nga kompania e ndërtimit BP HOME, objekt banesor ky I cili gjendet përballë Amasadës së Amerikës. Banesa është tërëisht e mobiluar dhe është në katin e IV-të.
Banesa ka këtë renditje:
1 Dhomë ndenje
1 Dhomë gjumi
1 Kuzhinë
1 Banjo
1 Ballkon
1 Garazhë (vend parking)

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

038/224-222 ; 045/55 99 66
Web: www.topia-ks.com  
e-mail: info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Informata rreth publikuesit
TOPIA - Agjencion i Patundshmërisë
Prishtinë
+38349596777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »