SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet me qera Objekti
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '18
Madhësia :
780 m²
ID e produktit :
187575
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qera Objekti i cili gjendet në rrugen Driton Islami në Ferizaj, Te ish tregu i kafshëve
Afer Terminalit Doganor pompës së benzines Fitorja.
Objekti ka infrastukturen e rregulluar, Eshte P+1 me siperfaqe prej 780 metra katrore.
Ka dy hyrje të veqanta për kate si dhe një hyrje mbrapa për shkarkimin e mallrave, I përshtatshëm për gjdo loj veprimtarie..
Parkingu me siperfaqe prej 800 metra katror në kubza betoni, si dhe mbrapa me siperfaqe prej 1000 metra katror..
Informatat ne tel 044116869 dhe 049116869
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni Joni
Ferizaj
044 116869
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »