SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohen 8.6 ari/truall ne shitje ne Çagllavice !DELTA
Çmimi :
€16,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
ID e produktit :
187609
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohen 8.6 ari/truall ne shitje ne "Çagllavice"
Pozita e truallit eshte mjaft afer rruges dhe ne nje vend te favorshem te pershtatshem me qasje
Toka ka te gjithe infrastrukturen percjellese te kompletuar: uji, rryma, kanalizimi.
Dokumentacioni komplet i rregult,
Çmimi baze per ari eshte 16 000€
049157113 / 049406434 / 044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Lagjja 038 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »