SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET. Banesë 87.66m2 në shitje MATI 1
Çmimi :
€52,600.00
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
87.66 m²
ID e produktit :
187616
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 87.66m2 në shitje në lagjen Mati 1
Banesa gjendet në lagjen Mati 1 afër Sh.F.M "Mileniumi 3"
Gjendet në katin e 3-të.
Banesa është e re dhe e pamobiluar.

Banesa ka këtë renditje:
1 Sallon me Kuzhinë
2 Dhoma Gjumi
1 Banjo
1 Wc
1 Ballkon
1 Depo
1 Korridor
Informata rreth publikuesit
Kujtim
Prishtinë
045128000
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »