SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira te Ora ne Dardani
Çmimi :
€380.00
Kategoria :
Postuar :
10 Shkurt '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
187622
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira banesa ne lagjen Dardania, afer Ores, Ajo eshte ne katin e 3-te me lift funcional, eshte e renovuar dhe e mobiluar dhe shume e pershtatshme per jetese.

Perberja:

» Salloni
» Kuzhina
» 1 dhome gjumi
» Koridori
» Ballkoni
» Banjo

Banesa ka nxemje me termokos, leshohet per familjare ose te huaj. Cmimi 380 euro + nje qera depozit.

Agjensioni "HomeLink"

per informata shtese na kontaktoni :

045550554
viber: +38345550554
email: agjensioni.homelink@gmail.com
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »